TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Brenda Blethyn is de 70 inmiddels ruimschoots gepasseerd, en al veertien seizoenen speelt ze de titelrol in de politieserie Vera. Helaas voor de fans: ze heeft wel aangekondigd dat dit haar laatste is. Dat slotseizoen hebben we hier nog tegoed, maar intussen herhaalt RTL 8 wel de zevende reeks, met Blethyn opnieuw als de stuurse politievrouw Vera Stanhope, die moorden oplost in Northumberland.
De eerste zaak brengt haar naar een afgelegen eiland. Daar is het lichaam van natuurbeheerder Gemma aangespoeld. Vrienden en familie zijn geschokt door het nieuws en vermoeden een ongeluk, maar Vera vindt signalen die wijzen op opzet. Gemma was geliefd onder collega’s, dus waarom zou iemand de gevaarlijke tocht naar het eiland hebben gemaakt om haar te doden?
Deze aflevering van Vera is op zondag 6 oktober 2024 om 20:00 uur te zien op RTL 8. (HH)
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag