TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In deze aflevering is het aan de eigenzinnige Vera Stanhope, hoofdinspecteur van de politie in New Castle, om haar allereerste zaak op te lossen. En het is meteen een ingewikkelde. Ze moet zich namelijk samen met haar jonge assistent, sergeant Joe Ashworth, buigen over de dood van de pas vijftienjarige Luke Armstrong. De jongen werd gewurgd en in bad gelegd, te midden van bloemen en kaarsen. De vraag is dan ook: wat is hier gebeurd?
Dit is al reden voor behoorlijk wat vraagtekens, maar het houdt hier niet bij op. De moeder van Luke vertelt de speurders dat een vriend van Luke, Tommy, een tijdje geleden verdronken is.
Kort daarna wordt ook nog een vrouw vermoord: lerares Lily Marsh. Ook zij werd gewurgd en haar lichaam werd daarna op het strand gelegd, omringd door bloemen. Er is duidelijk een verband tussen de moorden, maar welke? Dat vragen Vera en Joe zich af.
Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'