TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eind mei werd de startdatum van het nieuwe seizoen Dertigers eindelijk bekendgemaakt, maar maandag volgt er voor de fans een domper op de feestvreugde. De Nederlandse serie houdt het na deze vierde reeks namelijk voor gezien.
Dat laat BNNVARA weten aan AD.nl.
De serie draait om acht vrienden die elkaar al sinds hun studietijd kennen. Ze helpen elkaar met allerlei moeilijke beslissingen in het leven; échte dertigersdilemma's. Hoofdrollen zijn weggelegd voor onder anderen Jelle de Jong, Eva Laurenssen, Lykele Muus en Joy Wielkens.
De Nederlandse reeks is een remake van de gelijknamige Belgische variant, die op dit moment wél vijf seizoenen heeft. In Nederland houdt het verhaal dus vroegtijdig op.
Het vierde en dus laatste seizoen van Dertigers is vanaf 3 juli 2023 elke maandag tot en met donderdag om 22:00 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3 en ook te zien bij NPO Plus.
GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
19:15College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten
15:26Video: Maik de Boer liep hersenschudding op bij Het Zwaard van Damocles
14:11Yves Berendse geconfronteerd met mogelijke deelname aan The Masked Singer: 'Ik weet waar je naartoe wil...'