TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eind mei werd de startdatum van het nieuwe seizoen Dertigers eindelijk bekendgemaakt, maar maandag volgt er voor de fans een domper op de feestvreugde. De Nederlandse serie houdt het na deze vierde reeks namelijk voor gezien.
Dat laat BNNVARA weten aan AD.nl.
De serie draait om acht vrienden die elkaar al sinds hun studietijd kennen. Ze helpen elkaar met allerlei moeilijke beslissingen in het leven; échte dertigersdilemma's. Hoofdrollen zijn weggelegd voor onder anderen Jelle de Jong, Eva Laurenssen, Lykele Muus en Joy Wielkens.
De Nederlandse reeks is een remake van de gelijknamige Belgische variant, die op dit moment wél vijf seizoenen heeft. In Nederland houdt het verhaal dus vroegtijdig op.
Het vierde en dus laatste seizoen van Dertigers is vanaf 3 juli 2023 elke maandag tot en met donderdag om 22:00 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3 en ook te zien bij NPO Plus.
Komende week in GTST: Resonerende revelaties en de tragische terugval
20:21Alex uit Over Mijn Lijk neemt afscheid van familie en vrienden in hospice: 'Mooi, maar heel verdrietig'
19:50Kopen Zonder Kijken-stel onthult wat er op de tegeltjes voor Chantal Janzen en de rest stond
15:46URK! is terug: Gerda en Mathilde juichen bij de weegschaal
14:20Ilse DeLange spreekt The Voice-collega aan op regels: 'Dat mag niet'