TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De beurskrach in 1929 zorgt voor een wereldwijde economische crisis, die zich nog jarenlang laat voelen. Ook in Nederland komt het economisch herstel moeilijk op gang en dat heeft gevolgen voor de luchtvaart. Anthony Fokker (Fedja van Huêt) is in Vliegende Hollanders na zijn mislukte Amerikaanse avontuur terug in Nederland, maar de verkoop van zijn toestellen verloopt moeizaam.
Albert Plesman (Daan Schuurmans) dreigt het lucratieve postvervoer naar Nederlands-Indië te verliezen aan de snellere concurrentie, maar de redding komt van Fokker. Dat levert KLM een nieuw toestel: de Zilvermeeuw. Bij het vertrek treedt een motorstoring op, waardoor Plesman noodgedwongen de oude ‘Pelikaan’ moet inzetten. Het wordt een historische kerstvlucht naar Batavia.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
