TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De beurskrach in 1929 zorgt voor een wereldwijde economische crisis, die zich nog jarenlang laat voelen. Ook in Nederland komt het economisch herstel moeilijk op gang en dat heeft gevolgen voor de luchtvaart. Anthony Fokker (Fedja van Huêt) is in Vliegende Hollanders na zijn mislukte Amerikaanse avontuur terug in Nederland, maar de verkoop van zijn toestellen verloopt moeizaam.
Albert Plesman (Daan Schuurmans) dreigt het lucratieve postvervoer naar Nederlands-Indië te verliezen aan de snellere concurrentie, maar de redding komt van Fokker. Dat levert KLM een nieuw toestel: de Zilvermeeuw. Bij het vertrek treedt een motorstoring op, waardoor Plesman noodgedwongen de oude ‘Pelikaan’ moet inzetten. Het wordt een historische kerstvlucht naar Batavia.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten