TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De beurskrach in 1929 zorgt voor een wereldwijde economische crisis, die zich nog jarenlang laat voelen. Ook in Nederland komt het economisch herstel moeilijk op gang en dat heeft gevolgen voor de luchtvaart. Anthony Fokker (Fedja van Huêt) is in Vliegende Hollanders na zijn mislukte Amerikaanse avontuur terug in Nederland, maar de verkoop van zijn toestellen verloopt moeizaam.
Albert Plesman (Daan Schuurmans) dreigt het lucratieve postvervoer naar Nederlands-Indië te verliezen aan de snellere concurrentie, maar de redding komt van Fokker. Dat levert KLM een nieuw toestel: de Zilvermeeuw. Bij het vertrek treedt een motorstoring op, waardoor Plesman noodgedwongen de oude ‘Pelikaan’ moet inzetten. Het wordt een historische kerstvlucht naar Batavia.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters