TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander Hoogendoorn, Timur Perlin, Frank van der Lende en Eva Koreman draaien telkens 6 uur lang plaatjes. En dat dan gedurende 6 dagen. Sander Hoogendoorn begint op maandag 13 april (tweede paasdag) van 06.00 tot 12.00 uur. Daarna is Timur Perlin van 12.00 tot 18.00 uur te horen. Frank van der Lende en Eva Koreman presenteren van 18.00 uur tot middernacht. In de nacht presenteren verschillende 3FM-dj’s.
Het ingezamelde geld gaat naar het Rode Kruis dat mensen op allerlei manieren helpt in deze crisis. Ze vervoeren patiënten, zorgen dat de overbelaste voedselbanken blijven draaien en verzorgen de coronapatiënten die worden opgevangen in diverse hotels verspreid over het land.
De radio-dj's mogen wel gewoon eten.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026