TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram deelt Anouk de eerste kiekjes van haar gloednieuwe coupe.
De afgelopen jaren had Anouk lekker lang haar vol krullen, maar nu heeft ze gekozen voor een retro 90s look die niet had misstaan bij Backstreet Boys-hunk Nick Carter in zijn gloriedagen. De fans zijn grotendeels lyrisch en vinden dat het kapsel de Haagse jaren jonger maakt.
Ook BN'ers zijn zeer te spreken over de haarkeuze van Anouk. Zo geeft Maik de Boer in de comments "tien puinten voor je haarstylist" en roept Victoria Koblenko enthousiast: "Love the HAIR!!!". Anouks Voice-collega Miss Montreal vindt de haarstijl on fire. Maar dan niet letterlijk.
Anouks nieuwe haar is niet te bewonderen in The voice of Holland dat vanaf vrijdag 20 november te zien is bij RTL 4.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'