TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram deelt Anouk de eerste kiekjes van haar gloednieuwe coupe.
De afgelopen jaren had Anouk lekker lang haar vol krullen, maar nu heeft ze gekozen voor een retro 90s look die niet had misstaan bij Backstreet Boys-hunk Nick Carter in zijn gloriedagen. De fans zijn grotendeels lyrisch en vinden dat het kapsel de Haagse jaren jonger maakt.
Ook BN'ers zijn zeer te spreken over de haarkeuze van Anouk. Zo geeft Maik de Boer in de comments "tien puinten voor je haarstylist" en roept Victoria Koblenko enthousiast: "Love the HAIR!!!". Anouks Voice-collega Miss Montreal vindt de haarstijl on fire. Maar dan niet letterlijk.
Anouks nieuwe haar is niet te bewonderen in The voice of Holland dat vanaf vrijdag 20 november te zien is bij RTL 4.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)