TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Allereerst is de locatie van het evenement gewijzigd. Normaliter vindt het zangfestijn plaats in Amsterdam, maar voor de vijftiende editie van de Musical Sing-a-Long is gekozen voor het openluchttheater van Soest. Ook mogen er maximaal honderd mensen aanwezig zijn.
Aan de presentatie is niks veranderd, want Frits Sissing en Romy Monteiro praten ook dit jaar de avond weer aan elkaar. Op de avond wordt teruggeblikt op hoogtepunten van de afgelopen vijftien jaar. Daarbij worden er nummers van onder meer Belle en het Beest, Soldaat van Oranje, Kruimeltje, Anastasia, Lazarus en Saturday Night Fever ten gehore gebracht. De optredens worden bijgestaan door een live orkest en het koor van Dutch Event Choir.
De Musical Sing-a-Long is zondag 30 augustus om 20.25 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)