TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bassie en Adriaan moeten 15.000 euro aan het vijftal betalen. Zij waren van namelijk van mening dat ze recht hadden op meer geld voor hun medewerking aan de films en series over de clown en de acrobaat. De rechter in Rotterdam stelde hen woensdag in het gelijk. Bovenop het bedrag van 15.000 euro komt nog de wettelijke rente van het bedrag in de periode van 15 februari 2002 tot 20 oktober 2015.
Paul van Gorcum en de vier acteurs spanden in 2007 de rechtszaak aan tegen Bas en Aad van Toor. In 2014 waren zij door de rechter ook al in het gelijk gesteld. Omdat er tot nog toe geen cent was overgemaakt, besloten zij opnieuw de gang naar de rechter te maken.
Het duo onderneemt geen verdere stappen. "Aad is het oneens met de uitspraak, maar gezien de fysieke situatie van Bas wil hij er op dit moment niets over zeggen", zegt de manager van de 85-jarigen. Ook al moeten Bassie en Adriaan een fiks geldbedrag overmaken, zullen ze het vast positief blijven inzien. Hun motto is niet voor niets 'wat er ook gebeurt, altijd blijven lachen'.
Partnerbijdrage
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie