TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bassie en Adriaan moeten 15.000 euro aan het vijftal betalen. Zij waren van namelijk van mening dat ze recht hadden op meer geld voor hun medewerking aan de films en series over de clown en de acrobaat. De rechter in Rotterdam stelde hen woensdag in het gelijk. Bovenop het bedrag van 15.000 euro komt nog de wettelijke rente van het bedrag in de periode van 15 februari 2002 tot 20 oktober 2015.
Paul van Gorcum en de vier acteurs spanden in 2007 de rechtszaak aan tegen Bas en Aad van Toor. In 2014 waren zij door de rechter ook al in het gelijk gesteld. Omdat er tot nog toe geen cent was overgemaakt, besloten zij opnieuw de gang naar de rechter te maken.
Het duo onderneemt geen verdere stappen. "Aad is het oneens met de uitspraak, maar gezien de fysieke situatie van Bas wil hij er op dit moment niets over zeggen", zegt de manager van de 85-jarigen. Ook al moeten Bassie en Adriaan een fiks geldbedrag overmaken, zullen ze het vast positief blijven inzien. Hun motto is niet voor niets 'wat er ook gebeurt, altijd blijven lachen'.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli