TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bassie en Adriaan moeten 15.000 euro aan het vijftal betalen. Zij waren van namelijk van mening dat ze recht hadden op meer geld voor hun medewerking aan de films en series over de clown en de acrobaat. De rechter in Rotterdam stelde hen woensdag in het gelijk. Bovenop het bedrag van 15.000 euro komt nog de wettelijke rente van het bedrag in de periode van 15 februari 2002 tot 20 oktober 2015.
Paul van Gorcum en de vier acteurs spanden in 2007 de rechtszaak aan tegen Bas en Aad van Toor. In 2014 waren zij door de rechter ook al in het gelijk gesteld. Omdat er tot nog toe geen cent was overgemaakt, besloten zij opnieuw de gang naar de rechter te maken.
Het duo onderneemt geen verdere stappen. "Aad is het oneens met de uitspraak, maar gezien de fysieke situatie van Bas wil hij er op dit moment niets over zeggen", zegt de manager van de 85-jarigen. Ook al moeten Bassie en Adriaan een fiks geldbedrag overmaken, zullen ze het vast positief blijven inzien. Hun motto is niet voor niets 'wat er ook gebeurt, altijd blijven lachen'.
Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter
09:14GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3
19:21Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'