TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Smit heeft last van acute laryngitis (strottenhoofdontsteking) en neemt daarom tot het eind van dit jaar vrij. Maar in december zijn ook de opnamen voor het nieuwe seizoen van Beste zangers dus dat zou betekenen dat Jan dit keer niet meekan naar Ibiza. Avrotros houdt in een verklaring de deur nog open voor Jan: „We zijn nu aan het bekijken of we zonder Jan gaan of eventueel later met Jan.”
Normaal gesproken zijn de opnamen van Beste zangers in het voorjaar, maar om onbekende redenen is dat vervroegd. Nu gaan natuurlijk meteen de geruchten dat dat is omdat Jan in het voorjaar druk is met andere zaken, zoals daar zijn... het Eurovisie Songfestival. Jan wordt al tijden genoemd als presentator van het liedjesfestijn dat volgend jaar in Rotterdam plaatsvindt.
Op twitter geeft Jan een andere reden dan het Songfestival.
Ik wil de rest van dit jaar heel graag gebruiken om mezelf weer helemaal op te laden voor 2020, zodat ik in het voorjaar weer kan knallen met mijn nieuwe album! ❤️ — JAN SMIT (@JanSmit) November 18, 2019
Rick Brandsteder veroordeeld voor rijden onder invloed: 'Dit was even te heftig voor mij'
18:26Ex-man van prinses Margarita stapt naar de rechter wegens Videoland-serie Mabel & Margarita
16:49Actrice Esther Roord, bekend van Kees & Co, overleden op 61-jarige leeftijd
15:46De Bauers terug op tv met nieuw seizoen
15:34Met deze act hoopt België het Eurovisie Songfestival 2026 te winnen