TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fidan schreef columns voor het AD in de periode dat ze niet op de buis is voor De Vooravond, de talkshow die ze samen met Renze Klamer presenteert voor BNNVARA. Volgens het AD heeft de omroep de toestemming voor het schrijven van die column ingetrokken.
Hoofdredacteur van AD Regio Paul van den Bosch vindt het jammer dat Fidan niet meer te lezen is in zijn krant. "Na drie jaar kreeg zij geen toestemming meer haar leven en mening met onze lezers en volgers te delen. Dat vinden wij vervelend, maar we kunnen er niks tegen beginnen. BNNVARA is haar werkgever en blijkbaar wordt het AD als een te grote journalistieke concurrent beschouwd", schrijft hij in de krant.
De Vooravond is vanaf maandag 15 februari weer dagelijks te zien op NPO 1 rond 19.00 uur.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL