TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yvon zou afreizen naar Canada om daar te peilen hoe het met boer Riks ging. Het coronavirus gooide echter roet in het eten. “In het vorige seizoen vertelde hij over de winters waarin tientallen koeien doodgingen. Hij besloot het roer rigoureus om te gooien. Ik kon natuurlijk niet naar hem toe, maar zelfs via de computer zag ik een totaal andere boer”, zegt Yvon in een persbericht.
Ook gaat ze langs bij Willem, die nog altijd gelukkig is met Rineke. Zijn werkwijze is nog steeds hetzelfde als toen. “Hij melkt al jaren met zijn moeder in de wei en vertelt over zijn passie voor de grutto.” Daarnaast beleeft Yvon ook een spannende dag met boerin Steffi, die haar beste paard van stal haalt voor de hengstenkeuring. “Ik overdrijf niet als ik zeg dat de toekomst van haar bedrijf in die paar minuten wordt bepaald”, aldus Jaspers.
Onze boerderij is vanaf zondag 6 september om 20.20 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten