TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yvon zou afreizen naar Canada om daar te peilen hoe het met boer Riks ging. Het coronavirus gooide echter roet in het eten. “In het vorige seizoen vertelde hij over de winters waarin tientallen koeien doodgingen. Hij besloot het roer rigoureus om te gooien. Ik kon natuurlijk niet naar hem toe, maar zelfs via de computer zag ik een totaal andere boer”, zegt Yvon in een persbericht.
Ook gaat ze langs bij Willem, die nog altijd gelukkig is met Rineke. Zijn werkwijze is nog steeds hetzelfde als toen. “Hij melkt al jaren met zijn moeder in de wei en vertelt over zijn passie voor de grutto.” Daarnaast beleeft Yvon ook een spannende dag met boerin Steffi, die haar beste paard van stal haalt voor de hengstenkeuring. “Ik overdrijf niet als ik zeg dat de toekomst van haar bedrijf in die paar minuten wordt bepaald”, aldus Jaspers.
Onze boerderij is vanaf zondag 6 september om 20.20 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug