TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde de goedlachse televisiemaker zondagavond in Media Inside. Britt maakte enkele programma's voor Talpa en kreeg in ruil geen salaris of vergoeding, maar paard George. Ze laat nu weten dat deze constructie voor problemen zorgt.
"Ik wilde gewoon dat paard en als ik geld had gekregen, dan moest ik daar zelf belasting over betalen en nu niet. Belastingtechnisch moest George op naam van Talpa blijven. We hebben wel een contract dat ik levenslang mag bepalen wat er met George gebeurt", zo zegt Britt in de uitzending.
"Jullie denken dat ik nu iets zeg waar ik problemen mee krijg, maar we hebben al megaproblemen ermee, dus", aldus Britt, die onder meer haar opwachting maakt in Wie van de drie. "Ik weet niet of het handig is om er meer over te zeggen."
Talpa heeft nog niet gereageerd op de uitspraken van Britt.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is