TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde de goedlachse televisiemaker zondagavond in Media Inside. Britt maakte enkele programma's voor Talpa en kreeg in ruil geen salaris of vergoeding, maar paard George. Ze laat nu weten dat deze constructie voor problemen zorgt.
"Ik wilde gewoon dat paard en als ik geld had gekregen, dan moest ik daar zelf belasting over betalen en nu niet. Belastingtechnisch moest George op naam van Talpa blijven. We hebben wel een contract dat ik levenslang mag bepalen wat er met George gebeurt", zo zegt Britt in de uitzending.
"Jullie denken dat ik nu iets zeg waar ik problemen mee krijg, maar we hebben al megaproblemen ermee, dus", aldus Britt, die onder meer haar opwachting maakt in Wie van de drie. "Ik weet niet of het handig is om er meer over te zeggen."
Talpa heeft nog niet gereageerd op de uitspraken van Britt.
Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter
09:14GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’