TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Doorgaans houden de makers van de soap nieuwe verhaallijnen stevig onder de pet, maar in een interview met Veronica was Cas Jansen verrassend loslippig.
Cas liet doorschemeren behoorlijk te balen dat GTST in maart noodgedwongen moest stoppen vanwege de coronacrisis, niet in de laatste plaats omdat hij uitkijkt naar wat de schrijvers in petto hadden: "Vlak voordat de opnames werden stilgelegd, had ik gehoord dat er voor mijn tv-gezin en mij een verhaallijn aankomt die echt smúllen is."
De eerste stappen voor die grote, nieuwe verhaallijn lijken vlak voor de seizoensfinale al gezet. De familie Verduyn kwam eerder dit seizoen naar Meerdijk omdat dochter Merel vreselijk werd gepest. Toen dat uit de hand liep en Julians vrouw Saskia (Tamara Brinkman) een pestkop per ongeluk half blind sloeg, had het gezin geen leven meer. De geschiedenis lijkt zich in Meerdijk te herhalen nu ook de jonge Demi Verduyn op school getreiterd wordt.
De TV van gisteren: Sing with Me blaast Hitster omver
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'