TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Doorgaans houden de makers van de soap nieuwe verhaallijnen stevig onder de pet, maar in een interview met Veronica was Cas Jansen verrassend loslippig.
Cas liet doorschemeren behoorlijk te balen dat GTST in maart noodgedwongen moest stoppen vanwege de coronacrisis, niet in de laatste plaats omdat hij uitkijkt naar wat de schrijvers in petto hadden: "Vlak voordat de opnames werden stilgelegd, had ik gehoord dat er voor mijn tv-gezin en mij een verhaallijn aankomt die echt smúllen is."
De eerste stappen voor die grote, nieuwe verhaallijn lijken vlak voor de seizoensfinale al gezet. De familie Verduyn kwam eerder dit seizoen naar Meerdijk omdat dochter Merel vreselijk werd gepest. Toen dat uit de hand liep en Julians vrouw Saskia (Tamara Brinkman) een pestkop per ongeluk half blind sloeg, had het gezin geen leven meer. De geschiedenis lijkt zich in Meerdijk te herhalen nu ook de jonge Demi Verduyn op school getreiterd wordt.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson