TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Baarlen is zenderbaas van Radio Veronica én sidekick bij Veronica Inside waar hij in de vroege ochtend een opvallende onthulling deed.
Niels had in de wandelgangen opgepikt dat de Meilandjes voor iedere aflevering van hun realitysoap 50.000 euro krijgen. Met twee afleveringen per week zou hen dat alleen al voor het vierde seizoen een maandsalaris van vier ton opleveren. Dat is dan nog los van de andere tv-klussen die Martien doet voor de zender: Wie van de 3, BINGO! De 100.000 euro quiz en de diverse sponsormomenten in de show.
De mannen van Veronica inside rekenden nog even door: Martien Meiland zou pas echt geld verdiend hebben aan zijn recente biografie. Volgens Van Baarlen zou het boek makkelijk 2,5 miljoen euro in het laatje kunnen brengen, al is een deel daarvan natuurlijk ook voor auteur Jan Dijkgraaf.
Daar komt nog eens bij dat het Franse chateau van de familie ook nog in de verkoop staat. De Meilandjes vroegen via hun makelaar onlangs nog 1,25 miljoen voor Marillaux, inmiddels is de vraagprijs gezakt naar 998.000 euro.
Komt Home Alone in 2026 op televisie met kerst?
13:28Genieten maar: de eerste beelden van Boer Zoekt Vrouw 2026 zijn er
13:15Doen deze bekende gezichten mee aan het tweede seizoen van Pandora?
13:05Dit zijn de hoogst gewonnen prijzen in Miljoenenjacht ooit
12:45De eerste beelden van Het Perfecte Plaatje 2026 zijn verschenen