TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Er komt een heel nieuw seizoen. Dus als het voor de crisis goed ging en na de crisis fout en je komt er niet uit, geef je dan op. Dan komen Annemarie en ik je proberen te helpen. En ik ga ervan uit dat het goedkomt", zegt Herman in een oproep bij Shownieuws.
Dinsdag was er weer een aflevering van het eerste seizoen te zien bij SBS6. Herman en Annemarie waren in Sittard om de eigenaren van een Indonesisch restaurant te helpen. Kijkers waren echter verbaasd over de manier waarop Harry zijn kont in de krib gooide, terwijl zijn vrouw Femmy zich als kok en dergelijke de tandjes werkt. Nadat Herman en Annemarie vertrokken, besloot Harry zelfs om alles terug naar het oude te zetten.
"Niet iedere verandering is een verbetering" blijft hij herhalen ... wat een lul, ondankbaar kreng ... je gunt hem bijna dat de tent failliet gaat ! ... haar niet hoor, zij wil wel ... gerum vrouwke #crisisindetent — 𝕄𝕠 𝔹𝕖𝕖 (@mobee70) September 16, 2020
Crisis in de tent startte eind augustus met 514.000 kijkers bij SBS6. De leiding was daar meer dan tevreden over. Wanneer het tweede seizoen met Herman en Annemarie begint bij SBS6, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen