TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Er komt een heel nieuw seizoen. Dus als het voor de crisis goed ging en na de crisis fout en je komt er niet uit, geef je dan op. Dan komen Annemarie en ik je proberen te helpen. En ik ga ervan uit dat het goedkomt", zegt Herman in een oproep bij Shownieuws.
Dinsdag was er weer een aflevering van het eerste seizoen te zien bij SBS6. Herman en Annemarie waren in Sittard om de eigenaren van een Indonesisch restaurant te helpen. Kijkers waren echter verbaasd over de manier waarop Harry zijn kont in de krib gooide, terwijl zijn vrouw Femmy zich als kok en dergelijke de tandjes werkt. Nadat Herman en Annemarie vertrokken, besloot Harry zelfs om alles terug naar het oude te zetten.
"Niet iedere verandering is een verbetering" blijft hij herhalen ... wat een lul, ondankbaar kreng ... je gunt hem bijna dat de tent failliet gaat ! ... haar niet hoor, zij wil wel ... gerum vrouwke #crisisindetent — 𝕄𝕠 𝔹𝕖𝕖 (@mobee70) September 16, 2020
Crisis in de tent startte eind augustus met 514.000 kijkers bij SBS6. De leiding was daar meer dan tevreden over. Wanneer het tweede seizoen met Herman en Annemarie begint bij SBS6, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?