TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Er komt een heel nieuw seizoen. Dus als het voor de crisis goed ging en na de crisis fout en je komt er niet uit, geef je dan op. Dan komen Annemarie en ik je proberen te helpen. En ik ga ervan uit dat het goedkomt", zegt Herman in een oproep bij Shownieuws.
Dinsdag was er weer een aflevering van het eerste seizoen te zien bij SBS6. Herman en Annemarie waren in Sittard om de eigenaren van een Indonesisch restaurant te helpen. Kijkers waren echter verbaasd over de manier waarop Harry zijn kont in de krib gooide, terwijl zijn vrouw Femmy zich als kok en dergelijke de tandjes werkt. Nadat Herman en Annemarie vertrokken, besloot Harry zelfs om alles terug naar het oude te zetten.
"Niet iedere verandering is een verbetering" blijft hij herhalen ... wat een lul, ondankbaar kreng ... je gunt hem bijna dat de tent failliet gaat ! ... haar niet hoor, zij wil wel ... gerum vrouwke #crisisindetent — 𝕄𝕠 𝔹𝕖𝕖 (@mobee70) September 16, 2020
Crisis in de tent startte eind augustus met 514.000 kijkers bij SBS6. De leiding was daar meer dan tevreden over. Wanneer het tweede seizoen met Herman en Annemarie begint bij SBS6, is nog niet bekend.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie