TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Israel van Dorsten, een van de kinderen die te zien is in de documentaire De kinderen van Ruinerwold, heeft vandaag zijn propedeuse gekregen.
Het heugelijke nieuws maakt documentaire-maakster Jessica Villerius bekend op Instagram. In de post laat ze weten dat Israel precies twee jaar geleden het ouderlijk huis ontvluchtte, aan de bel trok en na de spraakmakende documentaire zijn propedeuse op zak heeft. Israel heeft het papiertje behaald aan de opleiding aan Nederlandse Academie voor Beeldcreatie. Zijn studiepunten had hij al eerder behaald, maar vandaag kreeg de 27-jarige Israel de propedeuse dan ook echt uitgereikt. Jessica geeft aan ‘zowat van trots te ontploffen’. Villerius is de regisseur van De kinderen van Ruinerwold en volgde de kinderen anderhalf jaar lang.
Zoals bekend is, maakt De kinderen van Ruinerwold vanavond kans op een Gouden Televizier-Ring. Israel zal samen met enkele broers en zussen bij het gala aanwezig zijn. Het kan dus zomaar een dubbele-geluksdag worden voor zowel Israel als Jessica.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming