TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Israel van Dorsten, een van de kinderen die te zien is in de documentaire De kinderen van Ruinerwold, heeft vandaag zijn propedeuse gekregen.
Het heugelijke nieuws maakt documentaire-maakster Jessica Villerius bekend op Instagram. In de post laat ze weten dat Israel precies twee jaar geleden het ouderlijk huis ontvluchtte, aan de bel trok en na de spraakmakende documentaire zijn propedeuse op zak heeft. Israel heeft het papiertje behaald aan de opleiding aan Nederlandse Academie voor Beeldcreatie. Zijn studiepunten had hij al eerder behaald, maar vandaag kreeg de 27-jarige Israel de propedeuse dan ook echt uitgereikt. Jessica geeft aan ‘zowat van trots te ontploffen’. Villerius is de regisseur van De kinderen van Ruinerwold en volgde de kinderen anderhalf jaar lang.
Zoals bekend is, maakt De kinderen van Ruinerwold vanavond kans op een Gouden Televizier-Ring. Israel zal samen met enkele broers en zussen bij het gala aanwezig zijn. Het kan dus zomaar een dubbele-geluksdag worden voor zowel Israel als Jessica.
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'