TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot hilariteit van de kijker had Marieke het telkens weer fout. Volgens sommigen zou het voor deelnemers makkelijk zijn om toch vooral goed naar Marieke te luisteren, "want zodra Marieke zegt dat de zangers/zangeressen niet kunnen zingen, kunnen ze dat wel!"
Kan iemand mij vertellen wat marieke elzingna en samantha steenwijk in dat panel doen 😂 #ICanSeeYourVoice — anøuk || sunshine niall (@niallislekker) November 26, 2020
Je hebt ook niks aan die panel 😂 #ICanSeeYourVoice — Maria✨ (@x_mariaxx) November 26, 2020
Voor de kandidaten van #ICanSeeYourVoice is het ook wel erg makkelijk hoor...zodra @MariekeElsinga zegt dat de zangers/zangeressen niet kunnen zingen, kunnen ze dat wel😂😂 — Bas te Velthuis (@bastevelthuis) November 26, 2020
Het was verder een weinig verrassende donderdagavond op kijkcijfergebied. Actualiteitenprogramma's deden het traditiegetrouw goed, met ruim 1,2 miljoen kijkers voor EenVandaag, en 902.000 kijkers voor Op1. Beau deed het minder goed: hij werd met 771.000 kijkers ingehaald door het Sinterklaasjournaal, dat 779.000 mensen trok.
Kijkers van Ali B op Volle Toeren (683.000) zagen gisteren hoe Patricia Paay voor één keer weer de microfoon oppakte om een nummer van Famke Louise in een nieuw jasje te steken. Dat viel in de smaak bij velen: "Dit was geweldig!" reageert een van de kijkers enthousiast op Twitter. "Ik zou het haar zo gunnen om terug te komen."
Patries is weer terug!!!!
Dit was best lekker.
Ik zou het haar zò gunnen.
Dit doet ze geweldig.#AliBopvolletoeren #PatriciaPaay pic.twitter.com/n9mSw5cQ96 — SannyZoet🌷 (@ZoetSanny) November 26, 2020
Dit is echt wel heel tof gedaan, allebei! #alibopvolletoeren — JolandavanHeijningen (@jeeveehaa) November 26, 2020
#alibopvolletoeren Fuck dit is gewoon 2x goed — DutchWasabi💛💚💙🧡✌🦂 (@dutchwasa) November 26, 2020
Patricia zou vaker moeten zingen! #alibopvolletoeren — Katie Rood (@katierood1) November 26, 2020
Ik zou Patricia’s versie zo opzetten!! Heerlijk met die bas. #alibopvolletoeren — Tjitske (@TjitskeD) November 26, 2020
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
09:58Ewout Genemans loopt mee in Forensisch Psychiatrisch Centrum Mesdag voor nieuw seizoen van reportageserie
09:26Albert en Joyce uit B&B Vol Liefde zijn getrouwd: zo zagen ze eruit (video)
09:20De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij