TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zaterdagavond was de finale van Wie is de Mol? te zien bij AVROTROS op NPO1. Het ‘duel’ tussen Renée Fokker en Roxanne Hehakaija werd uiteindelijk in het voordeel van laatstgenoemde beslecht.
Hoewel de 3.348.000 kijkers een heel behoorlijk aantal is, is het voor het populaire amusementsprogramma geen kijkcijferrecord. Die werd de afgelopen drie jaar keer op keer neergezet met als uitschieter de finale van vorig jaar tussen Jeroen Kijk in de Vegte en Nikkie de Jager. Daar keken toen 3.567.000 liefhebbers naar.
Al weken appt mijn zusje mij op zondagochtend Rocky echt de mol is (ze kijkt altijd later). Nu zat ik altijd fout qua mol, maar wist wel zeker dat Rocky het absoluut niet was.
En deze zondagochtend blijft het opeens verdacht stil op de app 😂#widm — Mark Herzog (@HerzogMark) March 7, 2021
#WIDM Wat een domper die uitslag.. vond het niet het beste seizoen #wieisdemol — Remco Maden (@MadenRemco) March 7, 2021
Goed geraden deze keer. Vandaag de hele dag naast mijn schoenen lopen 🚶♂️ 😛🥳 #widm — Tante Pietjes pony parade (@WitloxBothof) March 7, 2021
Dat was weer vermakelijk. #widm En de pakken van @SplinterChabot zo mooi, vooral in deze finale 🥰. — Miekie (@miekiebertrams) March 6, 2021
Na Wie is de Mol? was Matthijs van Nieuwkerk aan de beurt op NPO1 met zijn Matthijs gaat door. Met het zaterdagavondprogramma wist Matthijs 1.466.000 kijkers van Wie is de Mol? vast te houden. Daarmee pakte Matthijs het brons.
#matthijs #matthijsgaatdoor een super programma met al die live muziek ,kan dit programma langer? https://t.co/gZk0gAzRx8 — Miriam (@Miriam97517008) March 7, 2021
Zo, is dit even lekker wakker worden 🎉 Geweldig! #matthijsgaatdoor https://t.co/6vz1U0oAo5 — Rached Dekker (@racheddekker) March 7, 2021
#matthijsgaatdoor #claudiadebrij Wow! Als niet-fan van Streisand (wellicht omdat mijn zusje dat vroeger geweldig vond), Claudia bezorgt kippenvel.
Flabbergasted! Nogmaals Wow! — Peter Hovestad (@phovestad) March 7, 2021
RTL4 viel met BankGiro Miljonairs (1.427.000) en Weet ik veel (1.321.000) net buiten het podium. SBS6 was daar in zijn geheel ver van verwijderd. Shownieuws was met 624.000 kijkers het best bekeken programma van die zender.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde