TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naar de Boer zoekt vrouw kerstspecial keken exact 1,3 miljoen mensen, zo meldt Stichting KijkOnderzoek op zaterdag. Voor Boer zoekt vrouw leverde dat een tweede plek in de top 25 van Eerste Kerstdag op. De Slimste Mens zat er met 1.246.000 kijkers net onder. De NPO deed sowieso goede zaken, want ook de kerstspecial van Beste zangers was een hit. Naar het muziekprogramma keken 917.000 mensen.
Geert gaat voor BoerenBond geloof ik, in die smoking. #boerzoektvrouw — Poekey (@Poekey1) December 25, 2020
Ach jee daar is ie weer. De wauwfekter. Had hem net verwerkt. #boerzoektvrouw pic.twitter.com/u565ZD6ESf — Berthold Wennink (@BertholdWennink) December 25, 2020
De kijkcijferlijst geeft overigens een redelijk vertekend beeld, want de kersttoespraak van koning Willem-Alexander was eigenlijk het best bekeken programma tijdens kerst. De live-uitzending van zijn toespraak werd door 1,5 miljoen mensen gadegeslagen, terwijl de herhaling om 18.00 uur nog eens 765.000 Nederlanders bereikte.
Ja zal toch dat fenomenale #kerststuk hebben gemaakt om daarna door ware #vaderlanders afgezeken te worden dat er (traditioneel) geen lullige #kerstboom in beeld is. #kersttoespraak pic.twitter.com/UZkArI9qMs — Rob Vergeer (@RobVergeer) December 25, 2020
Wat bijzonder mooi! Hulde aan onze koning. Hij breekt een lans voor het bijbelse woord vergeving. Heilzaam voor de samenleving in zijn geheel en ieder individu in het bijzonder.
#kersttoespraak #kerst — A.A.F. van de Weg (@aafvdweg) December 25, 2020
SBS6 probeerde met een speciaal kerstinterview met André Hazes jr. de strijd aan te gaan met het kijkcijfergeweld van de NPO. Dat mislukte behoorlijk, want naar het gesprek tussen de volkszanger en Dyantha Brooks keken slechts 363.000 mensen. De tv-première van de film All you need is love bij RTL4 was daarentegen goed voor 603.000 kijkers.
Het is de film #aynil 😂😂 https://t.co/bVyk9wUNb4 — René Vleugel (@firstwingman) December 25, 2020
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'