TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naar de Boer zoekt vrouw kerstspecial keken exact 1,3 miljoen mensen, zo meldt Stichting KijkOnderzoek op zaterdag. Voor Boer zoekt vrouw leverde dat een tweede plek in de top 25 van Eerste Kerstdag op. De Slimste Mens zat er met 1.246.000 kijkers net onder. De NPO deed sowieso goede zaken, want ook de kerstspecial van Beste zangers was een hit. Naar het muziekprogramma keken 917.000 mensen.
Geert gaat voor BoerenBond geloof ik, in die smoking. #boerzoektvrouw — Poekey (@Poekey1) December 25, 2020
Ach jee daar is ie weer. De wauwfekter. Had hem net verwerkt. #boerzoektvrouw pic.twitter.com/u565ZD6ESf — Berthold Wennink (@BertholdWennink) December 25, 2020
De kijkcijferlijst geeft overigens een redelijk vertekend beeld, want de kersttoespraak van koning Willem-Alexander was eigenlijk het best bekeken programma tijdens kerst. De live-uitzending van zijn toespraak werd door 1,5 miljoen mensen gadegeslagen, terwijl de herhaling om 18.00 uur nog eens 765.000 Nederlanders bereikte.
Ja zal toch dat fenomenale #kerststuk hebben gemaakt om daarna door ware #vaderlanders afgezeken te worden dat er (traditioneel) geen lullige #kerstboom in beeld is. #kersttoespraak pic.twitter.com/UZkArI9qMs — Rob Vergeer (@RobVergeer) December 25, 2020
Wat bijzonder mooi! Hulde aan onze koning. Hij breekt een lans voor het bijbelse woord vergeving. Heilzaam voor de samenleving in zijn geheel en ieder individu in het bijzonder.
#kersttoespraak #kerst — A.A.F. van de Weg (@aafvdweg) December 25, 2020
SBS6 probeerde met een speciaal kerstinterview met André Hazes jr. de strijd aan te gaan met het kijkcijfergeweld van de NPO. Dat mislukte behoorlijk, want naar het gesprek tussen de volkszanger en Dyantha Brooks keken slechts 363.000 mensen. De tv-première van de film All you need is love bij RTL4 was daarentegen goed voor 603.000 kijkers.
Het is de film #aynil 😂😂 https://t.co/bVyk9wUNb4 — René Vleugel (@firstwingman) December 25, 2020
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025
16:46Martijn Krabbé tekent nieuw contract bij RTL: 'Dank voor het vertrouwen'
14:43Greetje uit Urk! bevestigt breuk met Bert: 'Heel zwaar'