TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lego Masters trok 1.48 miljoen kijkers, wat best prima is, maar geen absoluut record voor de legobouwers. Al met al zal de programmaleiding van RTL wel met groot plezier terugkijken op het programma, want het domineerde wekenlang de kijkcijferlijst. Op Twitter werd overigens weer gretig meegeleefd met het programma.
Brickwood verdiend toch die plek 1 of ben ik nou gek #legomasters — Peter Smit (@peter010boy) May 8, 2021
Brickwood was by far het beste bouwwerk. Ontzettend jammer dat Marcel en Bibi niet hebben gewonnen #legomasters — Sabine van Gorp (@B1n3) May 8, 2021
NPO 1 voorziet de kijker uiteraard ook van de nodige entertainment op de zaterdagavond. Sinds enkele weken scoort het met een spin-off van Ik Vertrek, namelijk Ik vertrek: even weg. Dat was deze week na Lego Masters het best bekeken programma van de zaterdagavond; er keken 1.34 miljoen mensen. Fans van het Songfestival konden daarna blijven zitten, want Beste Zangers - Songfestival stond geprogrammeerd. Dat liedjesfestijn trok 1.26 miljoen lieden.
Wat een leuke mensen, heerlijke humor #IkVertrek — Ellebelle (@tralalief) May 8, 2021
Gaaf huis van Milko en partner #ikvertrek — papillon (@papillo26002069) May 8, 2021
Waar SBS 6 het vaak lastig heeft in de kijkcijferlijsten, heeft het nu best een prima zaterdagavond gedraaid. Het kan uiteraard niet tippen aan het NPO- en RTL-geweld, maar toch heeft de zender enkele titels relatief prominent in de lijst staan. De Radio 10 Songfestivalquiz pakte 560.000 kijkers mee, terwijl De Grote Tuinverbouwing 461.000 mensen wist te boeien. De Beste Liedjes van het Songfestival trok daarnaast 458.000 kijkers.
De samenvattingen van de Eredivisie werden bekeken door 914.000 mensen en de kwalificatie van de Formule 1 door 826.000.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los