TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lego Masters trok 1.48 miljoen kijkers, wat best prima is, maar geen absoluut record voor de legobouwers. Al met al zal de programmaleiding van RTL wel met groot plezier terugkijken op het programma, want het domineerde wekenlang de kijkcijferlijst. Op Twitter werd overigens weer gretig meegeleefd met het programma.
Brickwood verdiend toch die plek 1 of ben ik nou gek #legomasters — Peter Smit (@peter010boy) May 8, 2021
Brickwood was by far het beste bouwwerk. Ontzettend jammer dat Marcel en Bibi niet hebben gewonnen #legomasters — Sabine van Gorp (@B1n3) May 8, 2021
NPO 1 voorziet de kijker uiteraard ook van de nodige entertainment op de zaterdagavond. Sinds enkele weken scoort het met een spin-off van Ik Vertrek, namelijk Ik vertrek: even weg. Dat was deze week na Lego Masters het best bekeken programma van de zaterdagavond; er keken 1.34 miljoen mensen. Fans van het Songfestival konden daarna blijven zitten, want Beste Zangers - Songfestival stond geprogrammeerd. Dat liedjesfestijn trok 1.26 miljoen lieden.
Wat een leuke mensen, heerlijke humor #IkVertrek — Ellebelle (@tralalief) May 8, 2021
Gaaf huis van Milko en partner #ikvertrek — papillon (@papillo26002069) May 8, 2021
Waar SBS 6 het vaak lastig heeft in de kijkcijferlijsten, heeft het nu best een prima zaterdagavond gedraaid. Het kan uiteraard niet tippen aan het NPO- en RTL-geweld, maar toch heeft de zender enkele titels relatief prominent in de lijst staan. De Radio 10 Songfestivalquiz pakte 560.000 kijkers mee, terwijl De Grote Tuinverbouwing 461.000 mensen wist te boeien. De Beste Liedjes van het Songfestival trok daarnaast 458.000 kijkers.
De samenvattingen van de Eredivisie werden bekeken door 914.000 mensen en de kwalificatie van de Formule 1 door 826.000.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie