TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De persconferentie over de coronamaatregelen trok uiteraard de meeste kijkers: in totaal keken ruim drie miljoen mensen. Die zijn verdeeld over de live-registraties van NPO 1, SBS 6 en RTL 4.
Ook in deze zomerperiode wordt er vrolijk doorgepraat aan de talkshowtafels. De meest in het oog springende zijn natuurlijk Op1 en Humberto. Eerstgenoemde wist op NPO 1 net iets meer kijkers aan zich te binden: Op1 scoorde 720.000 kijkers en Humberto bleef steken op 672.000 belangstellenden. Nieuwsuur op NPO 2 trok 603.000 kijkers.
Waar is de EK-koorts het hevigst? In Engeland en Italië wordt uitgekeken naar de finale van zondag. @SusevanKleef: “Bij de Engelsen kan je het echt wel omschrijven als kortsluiting.” @mousmar: “Bij de Italianen moet dat allemaal een beetje groeien.” #Op1 pic.twitter.com/Q7rUXd6gYU — Op1 (@op1npo) July 9, 2021
Was er dan nog iets qua entertainment te beleven op televisie? Jazeker wel! Sterren Muziekfeest op het Plein deed het heel keurig op NPO 1 met 823.000 kijkers. Op RTL 4 hadden ze weer een compilatie-aflevering van The Voice en daar kijken toch ook gewoon nog mensen naar, namelijk 520.000.
Gelukkig is er in de zomer altijd nog sport. De Ronde van Frankrijk is aan het eind van de tweede week en wordt redelijk bekeken op NPO 1. Naar de etappe van vrijdag, die niet al te boeiend was, keken 489.000 mensen. De Avondetappe op dezelfde zender trok 828.000 kijkers en dat is heel keurig. Los van alle actualiteiten- en nieuwsprogramma's is dat het best bekeken programma van de avond.
Ik ben erg onder de indruk van Marcel Kittel. Wat een welbespraakte bedachtzame man. #avondetappe — Alfred Portengen (@alfredportengen) July 9, 2021
Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los
13:51Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project