TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Songfestivalwinnaar Duncan Laurence opent vrijdag de allereerste liveshow van The Voice of Holland. In 2014 deed hij zelf nog mee als kandidaat, nu is hij de hoofdact.
Duncan, die in 2014 nog meedeed met zijn 'gewone' achternaam De Moor in plaats van zijn 'nieuwe achternaam' Laurence, leerde in die tijd Ilse DeLange kennen. Toen nog zijn coach, later de vrouw die hem introduceerde bij het Eurovisie Songfestival.
In The Voice zingt hij zijn single Love Don’t Hate It samen met twee talenten. Wie dat zijn is nu nog niet bekend. De enige zekerheid is dat het twee talenten uit de teams van Anouk en Lil' Kleine zijn, want deze coaches vullen met hun talenten in de eerste liveshow. De liveshows kennen dit jaar een aantal veranderingen, meer daarover lees je hier.
Behalve Duncan Laurence treedt ook de Nederlandse rockband Kensington op. Zij brengen een speciale versie van hun single Uncharted.
The voice of Holland Live, vanaf vrijdag 7 februari 20.30 uur bij RTL 4.
De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk