TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De onthulling van Kathleen als ‘de zeemeermin’ zorgde voor een emotioneel weerzien op het podium. “Nu kunnen we eindelijk afspreken”, zei de opgeluchte blondine tegen Karen, nadat ze al die tijd onder de radar moest blijven. Kathleen woont namelijk al vijf jaar in Zuid-Afrika en als ze in België gespot zou worden, was haar deelname aan het zangprogramma al uitgelekt.
Ze baalde wel van het feit dat ze direct werd herkend door haar vriendin. “Ik dacht: nondeju. Maar ja, je kunt je stem niet verstoppen. Ik dacht dat ik het met een lied in het Engels wel zou kunnen verbloemen, omdat we met K3 altijd in het Nederlands zongen.”
Na de opnames heeft het tweetal afgesproken. Daarbij was ook het derde originele lid Kristel Verbeke bij aanwezig. “Het voelt een beetje als thuiskomen. We zijn als zussen, voor altijd met elkaar verbonden”, schreef ze op Instagram.
Kathleen verliet de meidengroep in 2009, waarna haar plaats werd ingenomen voor Josje Huisman. In 2015 vond het drietal dat het tijd was hun plek af te staan, waarna SBS6 een talentenjacht uitschreef genaamd K3 zoekt K3. Daarin kwamen Hanne Verbruggen, Marthe De Pillecyn en Klaasje Meijer uiteindelijk naar voren als de nieuwe K3.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland