TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De onthulling van Kathleen als ‘de zeemeermin’ zorgde voor een emotioneel weerzien op het podium. “Nu kunnen we eindelijk afspreken”, zei de opgeluchte blondine tegen Karen, nadat ze al die tijd onder de radar moest blijven. Kathleen woont namelijk al vijf jaar in Zuid-Afrika en als ze in België gespot zou worden, was haar deelname aan het zangprogramma al uitgelekt.
Ze baalde wel van het feit dat ze direct werd herkend door haar vriendin. “Ik dacht: nondeju. Maar ja, je kunt je stem niet verstoppen. Ik dacht dat ik het met een lied in het Engels wel zou kunnen verbloemen, omdat we met K3 altijd in het Nederlands zongen.”
Na de opnames heeft het tweetal afgesproken. Daarbij was ook het derde originele lid Kristel Verbeke bij aanwezig. “Het voelt een beetje als thuiskomen. We zijn als zussen, voor altijd met elkaar verbonden”, schreef ze op Instagram.
Kathleen verliet de meidengroep in 2009, waarna haar plaats werd ingenomen voor Josje Huisman. In 2015 vond het drietal dat het tijd was hun plek af te staan, waarna SBS6 een talentenjacht uitschreef genaamd K3 zoekt K3. Daarin kwamen Hanne Verbruggen, Marthe De Pillecyn en Klaasje Meijer uiteindelijk naar voren als de nieuwe K3.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger