TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eva deelt het grote nieuws vrijdag via haar eigen Instagram-account. "Het is tijd voor een nieuw avontuur. Ik ga werken bij RTL want daar krijg ik een fantastische kans om mijn passie voor de late night talkshow nog verder uit te bouwen."
Eva Jinek gaat samen met Beau van Erven Dorens bouwen aan de late avond van RTL. Ieder zullen zij een aantal maanden per jaar voor hun rekening nemen. Vanaf januari is Eva Jinek voor het eerst bij RTL te zien.
De afgelopen maanden voerde Eva (41) gesprekken met RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst. In een reactie op de overstap noemt Peter die gesprekken 'intens en zeer inspirerend'. "Haar journalistieke scherpte en sprankelende persoonlijkheid maken haar tot een van de toppers in het vak. Dat heeft ze inmiddels ruimschoots bewezen. Eva is daarnaast een prettig mens met humor en een gezonde dosis zelfspot. Dat geven we bij RTL graag alle ruimte."
Naast de gedeelde late avond met Beau van Erven Dorens gaat Eva ook andere programma's maken voor RTL. Zo zal ze in ieder geval specials rond Amerikaanse presidentsverkiezingen voor haar rekening nemen. Dat deed Eva ook al bij NPO rondom de laatste verkiezingen waarbij Donald Trump de nieuwe president van de Verenigde Staten werd.
Johnny de Mol kan niet naar B&B Vol Liefde kijken: 'Krijg er kromme tenen van'
13:07Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?
10:15De deelnemers van het tweede seizoen Bestemming X zijn bekend