TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uit cijfers van de filmbranche blijkt dat Penoza daarmee meer kijkers naar de bioscoop heeft getrokken dan Last Christmas en Frozen II, weet het AD.
De film Penoza is het langverwachte vervolg op de gelijknamige serie die tussen 2010 en 2017 te zien was bij KRO-NCRV. Net als in de serie is de hoofdrol ook in de film voor Monic Hendrickx. Aan het einde van seizoen 5 vertrok haar personage Carmen Walraven naar Canada om daar een nieuw, rustig leven op te bouwen. In de trailer zagen we de voormalige gangster al aan het werk als serveerster.
Verder zien we Carmens kinderen Nathalie (Sigrid ten Napel), Boris (Stijn Taverne) en Lucien (Niels Gomperts) terug, en duiken ook Jim Leeflang (Hajo Bruins) en moeder Fiep (Olga Zuiderhoek) weer op.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen