TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uit cijfers van de filmbranche blijkt dat Penoza daarmee meer kijkers naar de bioscoop heeft getrokken dan Last Christmas en Frozen II, weet het AD.
De film Penoza is het langverwachte vervolg op de gelijknamige serie die tussen 2010 en 2017 te zien was bij KRO-NCRV. Net als in de serie is de hoofdrol ook in de film voor Monic Hendrickx. Aan het einde van seizoen 5 vertrok haar personage Carmen Walraven naar Canada om daar een nieuw, rustig leven op te bouwen. In de trailer zagen we de voormalige gangster al aan het werk als serveerster.
Verder zien we Carmens kinderen Nathalie (Sigrid ten Napel), Boris (Stijn Taverne) en Lucien (Niels Gomperts) terug, en duiken ook Jim Leeflang (Hajo Bruins) en moeder Fiep (Olga Zuiderhoek) weer op.
Partnerbijdrage
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse