TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Nederland zal Jeangu Macrooy opnieuw de afgevaardigde zijn. Hij moet wel met een nieuw nummer op de proppen komen, want de regels schrijven voor dat een bestaand nummer niet mee mag doen aan het Songfestival. Jammer van Grow.
De presentatie van het Eurovisie Songfestival is in 2021 ook in handen van Jan Smit, Chantal Janzen en Edsilia Rombley. Het drietal presenteerde vorige maand vanaf het Mediapark in Hilversum nog het alternatieve Songfestival met Eurovision: Shine a light, waar wereldwijd 70 miljoen mensen naar keken.
Op 22 mei is de finale van het songfestival volgend jaar in Ahoy! pic.twitter.com/ot9e0MYwnE — Salwa van der Gaag (@SalwavanderGaag) June 15, 2020
De tickets die zijn aangeschaft voor de editie van 2020 zijn ook geldig voor het Eurovisie Songfestival 2021 dat dus op dinsdag 18, donderdag 20 en zaterdag 22 mei gehouden wordt.
Nagenieten: Desray maakt indruk met 'Grow' van Jeangu Macrooy in Beste Zangers
09:31De TV van gisteren: Make Up Your Mind verslaat Beste Zangers opnieuw
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, The hunting party, Daredevil
09:22EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren