TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johnny duikt op in de eerste promo's voor de ontknoping van Hit the road.
De afgelopen weken reden Gordon, Edsilia Rombley, Roel van Velzen en Nick & Simon door het land om deelnemers op te pikken. In de auto deden ze hun vaak bijzondere verhaal en lieten ze hun vocale talent horen. Naar mate er meer passagiers bijkwamen, ontstond op de achterbank een afvalrace. Na een aantal pijnlijke keuzes hebben de sterren nu hun finalisten verzameld.
De finale speelt zich af in de studio die vol staat met de auto's waarin de kandidaten genieten van de show. Voor het eerst nemen de finalisten het tegen hun concurrentie in de andere auto's op. Er staat heel wat op het spel: de winnaar mag zich de nieuwe eigenaar noemen van de luxe auto waarin ze ooit dit muzikale avontuur zijn begonnen.
De finale van Hit the road is te zien op zaterdag 10 oktober om 21.30 uur op SBS 6.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen