TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview doet ze uit de doeken wat voor impact haar optredens in Beste zangers hebben. "Mijn leven staat echt op zijn kop. Dat had ik van tevoren niet ingeschat. Ik was wel de laatste waarvan ik dacht dat het Nederlandse publiek zou zeggen: ja, we geven haar deze aandacht", zo zegt de zangeres van Nightwish in een interview met De Telegraaf.
Floor houdt zich normaliter bezig met een genre dat wellicht wat minder toegankelijk is voor het brede publiek. Maar juist door Beste zangers maakte een breed publiek kennis met haar muziek. "Over metalmuziek zijn vooroordelen: er wordt gezegd dat het niet geschikt is om naar te luisteren voor een gemiddeld publiek. Ik krijg berichten van kijkers die zeggen: ik kende het niet, maar wat mooi. Dat is het gaafste van dit alles: de bevestiging van mijn gevoel dat mensen mijn muziek zouden waarderen als ze er maar mee in aanraking zouden komen."
In de aflevering van deze week, de laatste van het seizoen, maakte Floor indruk samen met Henk Poort in een versie van 'Phantom of the Opera'. Deze versie bekijk je hieronder.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij