TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview doet ze uit de doeken wat voor impact haar optredens in Beste zangers hebben. "Mijn leven staat echt op zijn kop. Dat had ik van tevoren niet ingeschat. Ik was wel de laatste waarvan ik dacht dat het Nederlandse publiek zou zeggen: ja, we geven haar deze aandacht", zo zegt de zangeres van Nightwish in een interview met De Telegraaf.
Floor houdt zich normaliter bezig met een genre dat wellicht wat minder toegankelijk is voor het brede publiek. Maar juist door Beste zangers maakte een breed publiek kennis met haar muziek. "Over metalmuziek zijn vooroordelen: er wordt gezegd dat het niet geschikt is om naar te luisteren voor een gemiddeld publiek. Ik krijg berichten van kijkers die zeggen: ik kende het niet, maar wat mooi. Dat is het gaafste van dit alles: de bevestiging van mijn gevoel dat mensen mijn muziek zouden waarderen als ze er maar mee in aanraking zouden komen."
In de aflevering van deze week, de laatste van het seizoen, maakte Floor indruk samen met Henk Poort in een versie van 'Phantom of the Opera'. Deze versie bekijk je hieronder.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo