TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder dit jaar werd Senja Sargeant tegen alle verwachtingen in door coach Waylon naar huis gestuurd bij The Voice of Holland. De Canadese zangeres (38) nam zaterdag wraak door iedereen bij BEAT ME: The Five Knock-Outs omver te blazen.
Senja werd voor de liveshows van The Voice of Holland weggestuurd door Waylon, omdat hij buiten het programma met haar wilde werken. Die samenwerking lijkt dus niet van de grond gekomen te zijn, want Sargeant hanteerde zaterdagavond de microfoon op SBS6. Daar deed ze een geheel eigen versie van I Will Survive en Ronald Molendijk, René Froger en Maria Fiselier kwamen complimenten tekort voor het optreden van de Canadese.
Senja versloeg in haar knock-out Peter, die daardoor zijn eerder bij elkaar gezongen 5000 euro verloor. Senja is na haar winst 1000 euro waard en gaat door naar de volgende ronde. De aflevering van zaterdag werd door 313.000 mensen bekeken bij SBS6. Daarmee staat BEAT ME: The Five Knock-Outs niet in de top 25 van de zaterdag van Stichting KijkOnderzoek.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
                        De TV van gisteren: Teleurstellende start voor nieuw seizoen Bodem
07:00GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 november 2025
06:47Vanavond op TV: Een huis vol herinneringen, Erasmus MC 24/7, Honest Thief
19:39Producent Banijay bevestigt terugkeer Temptation Island
16:18Paniek in De Bondgenoten: Roma wordt aangevallen door een spin