TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Willem Ruijs was in 1983 de eerste presentator van 5 tegen 5, daarna volgden Peter Jan Rens, Winston Gerschtanowitz en Gordon en Ruben Nicolai. Die laatste presenteerde de show in 2015.
Volgens Gordon heeft Nederland in deze tijd behoefte aan de zoveelste wederopstanding van 5 tegen 5. "Dit programma zorgt altijd voor een lach op het gezicht. En het heeft ook een hoog meespeelgehalte. Lekker voor de buis antwoorden roepen, heerlijk."
Wekelijks nemen twee teams, bestaande uit familieleden, collega’s of leden van bijvoorbeeld een sportvereniging, het tegen elkaar op. Zij gaan op zoek naar de populairste antwoorden op vragen die eerder aan het Nederlandse publiek zijn voorgelegd.
De nieuwe editie van 5 tegen 5 is op vrijdag 12 maart om 20.30 uur te zien bij SBS 6.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside
11:00Video: Dit waren de tv-tops en flops van 2025
10:00Carrie ten Napel vertelt meer over Als Ik het Zing: 'Artiesten hebben het lef om hun ziel en zaligheid bloot te geven'
09:45Nieuw seizoen van De Augurkenkoning nog twijfelachtig