TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Willem Ruijs was in 1983 de eerste presentator van 5 tegen 5, daarna volgden Peter Jan Rens, Winston Gerschtanowitz en Gordon en Ruben Nicolai. Die laatste presenteerde de show in 2015.
Volgens Gordon heeft Nederland in deze tijd behoefte aan de zoveelste wederopstanding van 5 tegen 5. "Dit programma zorgt altijd voor een lach op het gezicht. En het heeft ook een hoog meespeelgehalte. Lekker voor de buis antwoorden roepen, heerlijk."
Wekelijks nemen twee teams, bestaande uit familieleden, collega’s of leden van bijvoorbeeld een sportvereniging, het tegen elkaar op. Zij gaan op zoek naar de populairste antwoorden op vragen die eerder aan het Nederlandse publiek zijn voorgelegd.
De nieuwe editie van 5 tegen 5 is op vrijdag 12 maart om 20.30 uur te zien bij SBS 6.
De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum
20:15Deze BN’ers stappen de boksring in voor Boxing Stars
18:22BNNVARA ziet tweede seizoen van spelprogramma Wolven wel zitten
15:35Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?