TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
100 jaar jong werd stilgelegd nadat bekend werd dat Gordon besmet was met het coronavirus. Kort daarna kwam de presentator opnieuw in het nieuws nadat hij slachtoffer werd van een woningoverval.
"100 miljoen tranen, een overval en corona verder pak ik de draad weer op", schrijft Gordon. "Veiligheid voor alles met de ouderen, maar als ik die beelden zie van de vrouw waar ik nu al verliefd op ben in deze tweede serie weet ik weer waar ik het allemaal voor doe."
Het leven van Gordon is sinds de overval behoorlijk veranderd. Zo wordt hij nu dagelijks beveiligd en is ook zijn huis omgebouwd tot fort. Daarbij is Gordon in therapie gegaan om de gebeurtenissen te verwerken. Overigens is er een 23-jarige man aangehouden en in hechtenis gezet voor de overval.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'