TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
100 jaar jong werd stilgelegd nadat bekend werd dat Gordon besmet was met het coronavirus. Kort daarna kwam de presentator opnieuw in het nieuws nadat hij slachtoffer werd van een woningoverval.
"100 miljoen tranen, een overval en corona verder pak ik de draad weer op", schrijft Gordon. "Veiligheid voor alles met de ouderen, maar als ik die beelden zie van de vrouw waar ik nu al verliefd op ben in deze tweede serie weet ik weer waar ik het allemaal voor doe."
Het leven van Gordon is sinds de overval behoorlijk veranderd. Zo wordt hij nu dagelijks beveiligd en is ook zijn huis omgebouwd tot fort. Daarbij is Gordon in therapie gegaan om de gebeurtenissen te verwerken. Overigens is er een 23-jarige man aangehouden en in hechtenis gezet voor de overval.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate