TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waarom zei je ‘ja’ tegen Harkum?
“Omdat het een heel onrealistisch script is, zo’n gemeente die ineens bizar rijk blijkt. Dat alleen al vond ik een interessant gegeven. Je kunt er lekker op los fantaseren en hoeft niet te voldoen aan heersende mores omdat Harkum een verzonnen dorp en gemeenschap is. Toch is het ook heel Hollands en herkenbaar, terwijl ’t van oorsprong een Noorse serie is. Ook spraken de andere acteurs me erg aan, ik heb in het verleden al heel plezierig gewerkt met mensen als René van ’t Hof, Lenie Breederveld, Jelka van Houten en Bas Hoeflaak die de burgemeester speelt.”
Had je direct een beeld bij Agnes?
“Ze is een blijmoedige, lichtdepressieve vrouw voor wie het hele leven een avontuur is. De scripts en de verhaallijn stonden vast, maar de invulling van alle rollen is al pratende met regisseur Jelle de Jonge uitgedacht. De meeste castleden hebben een toneelachtergrond en zijn gewend om dat in samenspraak te doen. Jelle is gelukkig heel erg van de eigen inbreng, dus dat werkte tien afleveringen heel prettig.”
Wat zou je zelf doen met 700 miljoen?
“Ik zou in elk geval zorgen dat iedereen om me heen het beter heeft, dat ze zich geen zorgen meer hoeven te maken om de huur of een huis kunnen kopen. Verder zou ik zeker ook schenken aan een goed doel, maar er is wereldwijd zoveel geld nodig dat zelfs 700 miljoen zo op is. En verder? Joh, ik ben een gelukkig mens. Als je zo oud bent als ik, is ’t enige kapitaal je gezondheid en daar helpt geld weinig aan.”
Harkum zie je elke zondag om 21.55 uur op NPO 3
Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag
07:51Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show