TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met ingang van april krijgt het presentatieteam van Hart van Nederland versterking van Maarten Steendam en Wolter Klok. En je leest het goed: voor het eerst wordt het populaire SBS6-programma dan mede gepresenteerd door twee mannen.
Toe nu toe was Hart van Nederland een vrouwenbolwerk maar daar komt vanaf april verandering in. Wie zijn deze heren? Maarten werkte 13 jaar lang als journalist en presentator bij RTV Utrecht. Sinds 2013 is hij presentator bij Telegraaf TV. De afgelopen jaren was hij ook geregeld te horen als nieuwslezer bij onder meer Radio 538.
Wolter werkt als presentator en redacteur bij RTV Drenthe. Als kind was Wolter al fan van Hart van Nederland en maakte hij er zelfs een complete website over. In 2005 werd hij daarom in de studio uitgenodigd en stond hij achter de desk. “Dat ik vijftien jaar later als redacteur bij Hart van Nederland ga werken en het programma ook nog eens regelmatig mag presenteren is voor mij dus letterlijk een jongensdroom die uitkomt”, aldus de Groninger.
De afgelopen maanden werden Gallyon van Vessem en Selma van Dijk geloosd door Talpa omdat ze te oud zouden zijn. Deze (jonge) heren vallen wel in de smaak bij John de Mol. Eerder werd Siham Raijoul al aangekondigd als nieuwe presentatrice bij Hart van Nederland.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat
21:13Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)
18:50Het is tijd voor de eerste tussenstand van de Gouden Televizier-Ring 2026