TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Britt Dekker, Jan Slagter en Martijn Koning laten hun favoriete tv-fragmenten van dit jaar zien en Hélène Hendriks en Johan Derksen presenteren de meest opvallende sportmomenten van dit jaar. Peter R. de Vries kon natuurlijk niet ontbreken in de slotaflevering. Hij en rechtbankverslaggever Saskia Belleman bespreken de meest opvallende rechtbankkwesties.
Politiek gezien was het bepaald geen saai jaar, daarom zijn Xander van der Wulp, Peter Kee en Lamyae Aharouay in Pauw om terug te blikken op de politiek van 2019. Muziek is er van Danny Vera die zijn megahit Roller coaster komt spelen en zingen.
Verwacht verder geen emotionele, huilende Jeroen Pauw zoals bijvoorbeeld bij de laatste uitzending van RTL Late night met Humberto Tan het geval was. . Zijn afscheid wordt vast en zeker nuchter.
De laatste aflevering van Pauw is vanavond te zien om 23.05 uur op NPO 1
De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse