TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Toepasselijker kan het niet bij Tunru. Hij verloor de finale van De slimste mens, omdat hij geen vierde goed antwoord kon geven op de vraag ‘wat weet je van Willeke Alberti?’. Rob hing als een bokser in de touwen, maar dankzij Samen zijn speelde hij de overgebleven seconden van de stand-upcomedian weg en werd hij gekroond tot winnaar van het achttiende seizoen van de kennisquiz.
Juist het nummer Samen zijn heeft Andries nu samen met Rob gecoverd, waarbij ze een hilarische clip hebben gemaakt. In de clip is te zien hoe Andries zijn ‘vriend’ Rob een serenade brengt van buiten zijn raam. Zijn ogen lichten op van geluk als zijn maatje in het raam verschijnt en hem binnen laat komen.
Daar drinken ze samen warme chocolademelk, waar Rob de ‘ik ben de slimste’-mok pakt, spelen ze het bordspel van De slimste mens en gaan ze karaoke zingen, waar Andries het nummer links, rechts van Snollebollekes door de microfoon knalt.
Uiteindelijk overhandigt Andries de bokaal van De slimste mens aan Rob, die speciaal voor zijn kameraad een verliezersmedaille heeft gemaakt. Het eindigt met een lach en een traan.
Wanneer is Woeste Grond weer terug op tv?
10:53Tunnelvisie met Thomas: 'Merel staat wel erg vaak op goede Mol-posities'
10:00Jolijn Henneman blikt terug op haar eerste maanden als Shanti in GTST: 'Begin was erg onwerkelijk'
09:47Bekijk de Kerstreclames van 2025: van HEMA tot Albert Heijn
09:06Kostuumdrama Grand Hotel aan Zee strikt bekende cast: bekijk wie meespelen