TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Toepasselijker kan het niet bij Tunru. Hij verloor de finale van De slimste mens, omdat hij geen vierde goed antwoord kon geven op de vraag ‘wat weet je van Willeke Alberti?’. Rob hing als een bokser in de touwen, maar dankzij Samen zijn speelde hij de overgebleven seconden van de stand-upcomedian weg en werd hij gekroond tot winnaar van het achttiende seizoen van de kennisquiz.
Juist het nummer Samen zijn heeft Andries nu samen met Rob gecoverd, waarbij ze een hilarische clip hebben gemaakt. In de clip is te zien hoe Andries zijn ‘vriend’ Rob een serenade brengt van buiten zijn raam. Zijn ogen lichten op van geluk als zijn maatje in het raam verschijnt en hem binnen laat komen.
Daar drinken ze samen warme chocolademelk, waar Rob de ‘ik ben de slimste’-mok pakt, spelen ze het bordspel van De slimste mens en gaan ze karaoke zingen, waar Andries het nummer links, rechts van Snollebollekes door de microfoon knalt.
Uiteindelijk overhandigt Andries de bokaal van De slimste mens aan Rob, die speciaal voor zijn kameraad een verliezersmedaille heeft gemaakt. Het eindigt met een lach en een traan.
Hans Klok vroeg voor Maestro advies aan Chris Zegers: 'Hij had goede tips voor me'
10:00Dit moet je weten over de kandidaten van Maestro 2025/2026
09:22De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken