TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is bijna een traditie om tijdens kerstdagen de classic uit 1990 languit op de bank te kijken. Het was dan ook een grote shock voor velen toen in 2019 de film niet op tv bleek te komen. Het jaar erop werd niet veel beter, want ook in 2020 werd Home Alone niet uitgezonden. Gelukkig komt SBS6 nu met goed nieuws want, ze zenden de kerstavonturen van de familie McCallister en inbrekers Harry en Marv gewoon weer uit!
DJ Sander Hoogendoorn was het in 2019 zo niet eens met de keuze van de grote zenders om Home Alone niet uit te zenden, dat hij uit protest besloot de film op de radio uit te zenden.
Vooralsnog staat de film gepland op vrijdag 10 december om 20:30 op SBS6, maar het is te hopen dat SBS de film nog twee weken doorschuift, zodat het écht een kerstfilm is.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur