TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat om vijf nieuwe afleveringen met Nederlanders die hun geluk in het buitenland gaan beproeven.
Edward en Ingrid kopen een spoorwegstation in het Duitse Ballenstedt. Het pand is compleet in verval, dus dat belooft veel.
Patrick en Henny gaan naar een oud chateau in het Franse Beyanez verbouwen tot chambre d'hôtes en Patrick wil ook geld verdienen met de verkoop van stroopwafels.
De familie van Houtum ziet een nieuw leven in Spanje wel zitten. En wat kopen ze daar... Een mangoplantage. En ze willen ook nog zelfvoorzienend leven. De eerste tegenvaller is er al snel wanneer er schimmel in de mangobomen blijkt te zitten.
Edwin en Kirsten zoeken het verder weg en kopen een lodge tussen de wilde dieren in Zuid-Afrika. Maar dat klinkt beter dan het in werkelijkheid is.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten