TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik heb genoeg ideeën voor een. Ik wil zeker de impact die corona op ons onderwijs heeft in een eventueel nieuw seizoen behandelen”, zegt Warringa in gesprek met het AD. Samen met Jan-Albert de Weerd is Warringa verantwoordelijk voor de scenario’s van De Luizenmoeder.
Fans van De Luizenmoeder waren ervan overtuigd dat er geen derde seizoen kwam, omdat Diederik Ebbinge (in de serie schoolhoofd Anton, red.) aangaf geen zin meer in een vervolg te hebben. “Maar ik word zo vaak gevraagd naar een vervolg dat ik daar serieus over nadenk.”
De Luizenmoeder zag in 2018 het levenslicht en haalde op het toppunt meer dan vier miljoen kijkers. Ook werd de serie onderscheiden met een Nipkowschijf. Op het moment wordt de laatste hand gelegd aan de gelijknamige film.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek