TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik heb genoeg ideeën voor een. Ik wil zeker de impact die corona op ons onderwijs heeft in een eventueel nieuw seizoen behandelen”, zegt Warringa in gesprek met het AD. Samen met Jan-Albert de Weerd is Warringa verantwoordelijk voor de scenario’s van De Luizenmoeder.
Fans van De Luizenmoeder waren ervan overtuigd dat er geen derde seizoen kwam, omdat Diederik Ebbinge (in de serie schoolhoofd Anton, red.) aangaf geen zin meer in een vervolg te hebben. “Maar ik word zo vaak gevraagd naar een vervolg dat ik daar serieus over nadenk.”
De Luizenmoeder zag in 2018 het levenslicht en haalde op het toppunt meer dan vier miljoen kijkers. Ook werd de serie onderscheiden met een Nipkowschijf. Op het moment wordt de laatste hand gelegd aan de gelijknamige film.
Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’