TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik heb genoeg ideeën voor een. Ik wil zeker de impact die corona op ons onderwijs heeft in een eventueel nieuw seizoen behandelen”, zegt Warringa in gesprek met het AD. Samen met Jan-Albert de Weerd is Warringa verantwoordelijk voor de scenario’s van De Luizenmoeder.
Fans van De Luizenmoeder waren ervan overtuigd dat er geen derde seizoen kwam, omdat Diederik Ebbinge (in de serie schoolhoofd Anton, red.) aangaf geen zin meer in een vervolg te hebben. “Maar ik word zo vaak gevraagd naar een vervolg dat ik daar serieus over nadenk.”
De Luizenmoeder zag in 2018 het levenslicht en haalde op het toppunt meer dan vier miljoen kijkers. Ook werd de serie onderscheiden met een Nipkowschijf. Op het moment wordt de laatste hand gelegd aan de gelijknamige film.
B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
09:30Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer
09:03Gordon hard aangepakt in De Oranjezomer: 'Het is een patiënt'
08:21De TV van gisteren: gillende kinderen verstoren De Oranjezomer
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
