TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik heb genoeg ideeën voor een. Ik wil zeker de impact die corona op ons onderwijs heeft in een eventueel nieuw seizoen behandelen”, zegt Warringa in gesprek met het AD. Samen met Jan-Albert de Weerd is Warringa verantwoordelijk voor de scenario’s van De Luizenmoeder.
Fans van De Luizenmoeder waren ervan overtuigd dat er geen derde seizoen kwam, omdat Diederik Ebbinge (in de serie schoolhoofd Anton, red.) aangaf geen zin meer in een vervolg te hebben. “Maar ik word zo vaak gevraagd naar een vervolg dat ik daar serieus over nadenk.”
De Luizenmoeder zag in 2018 het levenslicht en haalde op het toppunt meer dan vier miljoen kijkers. Ook werd de serie onderscheiden met een Nipkowschijf. Op het moment wordt de laatste hand gelegd aan de gelijknamige film.
De TV van gisteren: 'Extreme romantiek' van Fred in B&B Vol Liefde valt niet goed
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Adam's family: 25 jaar later, Tower Heist
06:00Het vierde seizoen van Good Luck Guys stream je nu bij Prime Video
20:34De handtekening staat: De Bogaartjes komen met een nieuw seizoen
20:26Janny en André bevestigen nu echt de komst van nieuw seizoen Denkend aan Holland