TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik heb genoeg ideeën voor een. Ik wil zeker de impact die corona op ons onderwijs heeft in een eventueel nieuw seizoen behandelen”, zegt Warringa in gesprek met het AD. Samen met Jan-Albert de Weerd is Warringa verantwoordelijk voor de scenario’s van De Luizenmoeder.
Fans van De Luizenmoeder waren ervan overtuigd dat er geen derde seizoen kwam, omdat Diederik Ebbinge (in de serie schoolhoofd Anton, red.) aangaf geen zin meer in een vervolg te hebben. “Maar ik word zo vaak gevraagd naar een vervolg dat ik daar serieus over nadenk.”
De Luizenmoeder zag in 2018 het levenslicht en haalde op het toppunt meer dan vier miljoen kijkers. Ook werd de serie onderscheiden met een Nipkowschijf. Op het moment wordt de laatste hand gelegd aan de gelijknamige film.
Partnerbijdrage
Dit zijn de eerste beelden van De Kroesjes
10:29Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd