TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de maandaguitzending van Veronica inside werd de muziek verzorgd door blueszanger Sean Webster. De Britse artiest had eerder meegedaan aan We want more en daar wilde Johan wel wat over kwijt.
Allereerst kreeg Ali B een veeg uit de pan omdat de rapper niets van bluesmuziek zou weten. Sowieso vindt Derksen het een noodzakelijk kwaad dat artiesten voor hun eigen bekendheid mee moeten doen aan 'spelletjesprogramma's' als We want more. Maar dan verdienen ze wel eerlijk commentaar.
In We want more deed Ali's medejurylid Trijntje Oosterhuis ook een duit in het zakje. Oosterhuis zou Webster graag 'in zijn eigen stem' willen horen zingen. Volledig tegen het zere been van Johan die met Sean op tournee is geweest en precies weet hoe hij klinkt. Sowieso meent Derksen dat als iemand niet haar eigen stem gebruikt het Trijntje wel is: "Dat is een gotspé. Mevrouw Trijntje Oosterhuis doet al jaren een soulzangeres na!"
NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade
08:16Geen vervolg voor Talent Unplugged op SBS6