TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de maandaguitzending van Veronica inside werd de muziek verzorgd door blueszanger Sean Webster. De Britse artiest had eerder meegedaan aan We want more en daar wilde Johan wel wat over kwijt.
Allereerst kreeg Ali B een veeg uit de pan omdat de rapper niets van bluesmuziek zou weten. Sowieso vindt Derksen het een noodzakelijk kwaad dat artiesten voor hun eigen bekendheid mee moeten doen aan 'spelletjesprogramma's' als We want more. Maar dan verdienen ze wel eerlijk commentaar.
In We want more deed Ali's medejurylid Trijntje Oosterhuis ook een duit in het zakje. Oosterhuis zou Webster graag 'in zijn eigen stem' willen horen zingen. Volledig tegen het zere been van Johan die met Sean op tournee is geweest en precies weet hoe hij klinkt. Sowieso meent Derksen dat als iemand niet haar eigen stem gebruikt het Trijntje wel is: "Dat is een gotspé. Mevrouw Trijntje Oosterhuis doet al jaren een soulzangeres na!"
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'