TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Bever vertrok al in de eerste aflevering naar Afvallerseiland waar hij het zeventien dagen wist vol te houden door, zo leek het op televisie, anderen voor hem te laten werken.
Dat John weinig ondernemend was ontging zijn lotgenoten ook niet. De andere afvallers doopten het eiland dan ook om tot 'Vakantieresort De Bever'. Eilandgenoot Rob Geus mopperde zelfs al dat hij dagenlang als 'mantelzorger' op het eiland met John had geleefd.
In RTL Boulevard bevestigt John dat hij zijn energie heeft gespaard: "Je kon ook niet veel doen op het eiland... 's Nachts sliep ik niet: er liepen slangen en ratten, dus ik sliep met mijn ogen open en overdag ging ik dan maar rusten."
Maar dat hij vaak rustend te zien was, betekent volgens De Bever niets: "Ik ben helemaal niet lui. Maar ik heb gefocust op het spel als er een battle kwam." Hij wist er maar liefst twee te winnen waardoor hij tot de samensmelting veilig was. Ook laat hij weten zich nuttig te hebben gemaakt door hout te sprokkelen voor het vuur.
Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen
09:51In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!