TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NPO is naarstig op zoek naar een kandidaat die in de voetsporen kan treden van Matthijs van Nieuwkerk die dit voorjaar afscheid nam van DWDD. Dat het niet simpel is om een goede talkshowpresentator te vinden, bewijzen de dames en heren van Op1 regelmatig. Een lastige klus wordt het dus sowieso.
Dat de Publieke Omroep Jort Kelder in het vizier heeft voor de vooravond vindt Angela niet zo'n goed plan. "Hij wordt genoemd voor het zevenuur-tijdslot, hoorde ik pas. Dat zie ik ook weer niet voor me, vijf dagen in de week Jort Kelder. Hij is te geprofileerd, denk ik. Ik vind hem wel fijn als talkshowgast, absoluut.” Angela vindt hetzelfde gelden voor Op1-presentator Sander Schimmelpenninck.
Jort Kelder is bijna iedere week te gast bij de talkshow van Beau of in Op1 om zijn licht te laten schijnen op de economie of coronamaatregelen. Hij heeft dus wel veel ervaring met talkshows.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'