TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat de laatste tijd veel over jongeren die het lastig hebben in deze maar voortdurende crisis. Maar nog niet genoeg. Volgens presentator Jurre Geluk is corona voor een aantal jongeren de nekslag: "Zeker voor jongeren in een kwetsbare positie. Ik hoorde het al lange tijd om mij heen, veel te lang zijn deze jongeren ongehoord gebleven. Het ging wel over ze, maar er werd niks vanuit ze verteld. Dit programma geeft ze een gezicht en een stem. Het is echt wel klaar nu."
In het programma volgt Jurre Isabella (16). Ze zit in haar examenjaar en mag af en toe naar school. Dit is dan ook het enige, want verder staat het leven stil. Esther (17) zit thuis opgekropt met haar zusje. Het wordt haar te veel en ze wil het huis uit. Reno (18) zwerft vooral op straat; ook als de avondklok is ingegaan. Vóór corona gebruikte hij al geregeld drugs maar nu is zijn gebruik in een stroomversnelling gekomen.
De 12-jarige Alyssa kwam via het internet bij een groep fans van Creepypasta; een horrorverhaal waarin verkrachting, zelfpijniging en moord beschreven worden. De combinatie van ADD, autisme, het wegvallen van structuur en de horrorverhalen werd haar bijna fataal.
In de Corona-Kreukels is 3 maart om 21.10 uur op NPO 3
Wanneer is de finale van De Verraders 2026 te zien op tv?
12:40Zien: heftige ruzie tussen Salar en Mercedes in De Bondgenoten
10:50'Splinter Chabot kijkt neer op Thomas van Groningen, Hélène Hendriks en Victor Vlam'
10:26Oscars 2026: bekijk de hoogtepunten
09:32Storm aan tv-kritiek op Bellinga's na Apartheid-opmerking: 'Kwaadaardig dom'