TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat de laatste tijd veel over jongeren die het lastig hebben in deze maar voortdurende crisis. Maar nog niet genoeg. Volgens presentator Jurre Geluk is corona voor een aantal jongeren de nekslag: "Zeker voor jongeren in een kwetsbare positie. Ik hoorde het al lange tijd om mij heen, veel te lang zijn deze jongeren ongehoord gebleven. Het ging wel over ze, maar er werd niks vanuit ze verteld. Dit programma geeft ze een gezicht en een stem. Het is echt wel klaar nu."
In het programma volgt Jurre Isabella (16). Ze zit in haar examenjaar en mag af en toe naar school. Dit is dan ook het enige, want verder staat het leven stil. Esther (17) zit thuis opgekropt met haar zusje. Het wordt haar te veel en ze wil het huis uit. Reno (18) zwerft vooral op straat; ook als de avondklok is ingegaan. Vóór corona gebruikte hij al geregeld drugs maar nu is zijn gebruik in een stroomversnelling gekomen.
De 12-jarige Alyssa kwam via het internet bij een groep fans van Creepypasta; een horrorverhaal waarin verkrachting, zelfpijniging en moord beschreven worden. De combinatie van ADD, autisme, het wegvallen van structuur en de horrorverhalen werd haar bijna fataal.
In de Corona-Kreukels is 3 maart om 21.10 uur op NPO 3
Ewout Genemans licht een tipje van de sluier op over volgende bestemming Bureau-serie
19:27Deze VIPS zien we in de winterspecial van Te Land, Ter Zee en in de Lucht
17:14Jammer, de NPO schrapt Zomergasten
15:19Nog meer bezuinigingen-gedoe: de EO stopt met series en documentaires
13:24Zaterdag nog veel meer kerstreclames op tv