TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het 43-jarige jurylid van onder andere Holland’s got talent en Dance dance dance zou een ongeluk hebben gehad in zijn thuisland. Daarop moest Dan naar het ziekenhuis zodat zijn oog door de artsen gered kon worden.
Toch is met de geslaagde operatie het gevaar nog niet geweken voor Dan. Er bestaat namelijk een grote kans dat de Amerikaan blijvende schade zal houden aan het oog. Dat komt het jureren vast niet ten goede.
Vanwege het coronavirus kon Dan eerder al niet naar Nederland komen om daar zijn werk te doen voor Holland’s got talent. Hij is bij het RTL-programma vervangen door Ali B.
Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos