TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het klikte zo goed tussen radio-dj Giel (42) en projectmanager Malou (29) dat de twee nu een stel zijn en de aflevering van First dates VIPS zelfs samen bekeken.
We zitten zelf gewoon te kijken hoor 😜 en dat is totáááál niet ongemakkelijk 🤣🤣 #FirstDates pic.twitter.com/3PylOweUjR — Giel Beelen (@Giels) February 14, 2020
Bij de andere Vips ging het iets minder van een leien dakje. Bij Maik de Boer en zijn date was er geen romantische klik en hoewel het afspraakje van Sipke Jan Bousema een tweede ontmoeting wel zag zitten, voelde de presentator daar minder voor. Mariska van Kolck vond haar date een leuke man, maar van een vervolgafspraak is het nog niet gekomen en de tafelgenoot van Yvonne Coldemeijer werd uiteindelijk niet meer dan een goede vriend.
Je kunt de uitzending hier terugkijken: https://www.npo3.nl/first-dates/
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene