TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens dat weekend, dat plaatsvindt in de laatste week van het liefdesexperiment, worden de stellen aan elkaar voorgesteld. Dit gebeurt onder begeleiding van de experts. Tijdens een weekendje weg krijgen ze het één en ander voor hun kiezen. "Hier worden ze geconfronteerd met elkaars ervaringen en zoeken ze steun bij elkaar. De bedoeling is dat de stellen gaan nadenken over hun eindbeslissing een week later, waar ze moeten bepalen of ze getrouwd blijven of niet", zo laat RTL weten in een persbericht.
De kandidaten worden begeleid door Experts Tila Pronk (relatiewetenschapper), Pablo Bakarbessy (gedragspsycholoog) en Eveline Stallaart (seksuoloog). Zij spreken de deelnemers, testen ze en maken uiteindelijk de matches waarvan zij denken dat ze gaan werken. De stellen trouwen, waarna ze gaan ondervinden of er inderdaad sprake is van een match. Uiteraard hoort er een huwelijksreis bij.
Married at first sight krijgt weer een prominente plek op RTL 4, namelijk prime time op zowel de maandag- als dinsdagavond. De presentatie is weer in handen van Carlo Boszhard. De eerste aflevering van het nieuwe seizoen is op 5 januari om 20.30 uur.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur