TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal doen alleen 'gewone' mensen mee aan Per Seconde Wijzer, maar voor deze speciale gelegenheid worden twee BN'ers van stal gehaald. De meest opmerkelijke is Maarten van Rossem die als enig jurylid van De Slimste Mens nu eens kan laten zien hoeveel hij daadwerkelijk weet. Maarten doet vanzelfsprekend mee in de categorie Geschiedenis. Net zo logisch: Jeroen Stomphorst heeft zich ingeschreven voor de categorie Sport.
Voor de rest blijft het hetzelfde, de kandidaten krijgen vier vragen met elk negen onderdelen die ze binnen een bepaalde tijd moeten beantwoorden.
Maarten en Jeroen spelen onder leiding van presentator Erik Dijkstra. Maar die heeft er niet al 1000 afleveringen opzitten. De kennisquiz is al sinds 1976 op televisie. Eerst onder leiding van Berend Boudewijn, daarna nam Kees Driehuis het van hem over.
De 1000e aflevering is woensdag 27 oktober om 19.50 uur te zien op NPO 2
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los
09:48Buddy Vedder wordt vast gezicht in Eén tegen 100
08:54De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte