TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zomerseizoen is halverwege en Maarten kon zijn verwondering niet langer onder stoelen of banken steken.
Dit seizoen lukt het de kandidaten opvallend vaak om binnen luttele seconden de puzzelronde op te lossen. In voorgaande jaren struikelden veel deelnemers over de cryptische omschrijvingen in het derde onderdeel, nu lepelt het gros van hen moeiteloos de drie benodigde antwoorden op. "Ze worden makkelijker of het zijn intelligente kandidaten", merkte Van Rossem op nadat in de maandagaflevering wederom geen vraag onbeantwoord bleef.
Maarten was nog niet klaar met zijn betoog: "In toenemende mate heb ik het gevoel dat 'ie veel sneller gaat, die derde ronde. Ze worden ook makkelijker. Ik heb daar goed bewijs voor ze: ik kan ze vaak ook. En vroeger begreep ik er geen moer van, dus". Philip Freriks merkte niet geheel onterecht op dat je ook een zekere routine opbouwt na zestien series.
Maarten kon de presentator geen ongelijk geven en merkte zelfs op dat wellicht het moment nadert dat hij zelf eens mee gaat doen aan De slimste mens. Dat zou Philip geweldig vinden, maar Maarten had één voorwaarde: hij neemt pas plaats in de kandidatenstoel als hij alle vragen over GTST ook kan beantwoorden. Dat kán dus nog wel even duren.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'