TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zomerseizoen is halverwege en Maarten kon zijn verwondering niet langer onder stoelen of banken steken.
Dit seizoen lukt het de kandidaten opvallend vaak om binnen luttele seconden de puzzelronde op te lossen. In voorgaande jaren struikelden veel deelnemers over de cryptische omschrijvingen in het derde onderdeel, nu lepelt het gros van hen moeiteloos de drie benodigde antwoorden op. "Ze worden makkelijker of het zijn intelligente kandidaten", merkte Van Rossem op nadat in de maandagaflevering wederom geen vraag onbeantwoord bleef.
Maarten was nog niet klaar met zijn betoog: "In toenemende mate heb ik het gevoel dat 'ie veel sneller gaat, die derde ronde. Ze worden ook makkelijker. Ik heb daar goed bewijs voor ze: ik kan ze vaak ook. En vroeger begreep ik er geen moer van, dus". Philip Freriks merkte niet geheel onterecht op dat je ook een zekere routine opbouwt na zestien series.
Maarten kon de presentator geen ongelijk geven en merkte zelfs op dat wellicht het moment nadert dat hij zelf eens mee gaat doen aan De slimste mens. Dat zou Philip geweldig vinden, maar Maarten had één voorwaarde: hij neemt pas plaats in de kandidatenstoel als hij alle vragen over GTST ook kan beantwoorden. Dat kán dus nog wel even duren.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten