TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zaterdag werd bekend dat Dick Advocaat aan de slag gaat als bondscoach van Irak. Advocaat, die vorig seizoen nog hoofdtrainer was van Feyenoord, werd in De Oranjezomer behoorlijk aangepakt en dat is opvallend omdat de Hagenees daar zelf meerdere malen aanschoof de voorbije weken.
Voor René van der Gijp en Johan Derksen is het onbegrijpelijk dat Advocaat naar Irak trekt om daar het nationale elftal te trainen. “Ik kan er met mijn hoofd niet bij. Dan ben je toch niet goed bij je hoofd?”, begint Van der Gijp.
Derksen gaat nog wat verder dan zijn tafelgenoot. “Het is naïviteit. Dick leeft in de wereld van voetbal en ik denk dat Dick niet eens weet wat er in Irak speelt. Google het land en dan komt Amnesty International met een opsomming van alle misstanden. Hij valt van zijn sokkel. Alles wat hij opgebouwd heeft, breekt hij met deze beslissing af. De vriendelijke oom uit Den Haag is nu iemand die in Irak werkt.”
Wanneer is de finale van De Verraders 2026 te zien op tv?
12:40Zien: heftige ruzie tussen Salar en Mercedes in De Bondgenoten
10:50'Splinter Chabot kijkt neer op Thomas van Groningen, Hélène Hendriks en Victor Vlam'
10:26Oscars 2026: bekijk de hoogtepunten
09:32Storm aan tv-kritiek op Bellinga's na Apartheid-opmerking: 'Kwaadaardig dom'