TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de vrijdaguitzending van RTL Boulevard verscheen Marc voor het eerst in ruim anderhalve maand voor de camera van het showbizzprogramma.
Naast een praatje over de relletjes rond het Spaanse koningshuis, kon Marc er ook niet omheen een update te geven over zijn gezondheid. Hij gaf aan echt heel erg ziek te zijn geweest, maar verwees geruchten dat het ging om corona of een buikwandcorrectie naar het rijk der fabeltjes. Van der Linden blijkt te kampen met een chronische nieraandoening die hem bijna fataal werd.
Van der Linden vertelde al eerder dat hij met hoge koortsen is opgenomen en dat hij weinig van de eerste tijd in het ziekenhuis heeft meegekregen. Inmiddels is hij thuis en gaat zijn herstel wonderwel voorspoedig. Wel zijn hij en zijn familie behoorlijk geschrokken.
De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers vol lof over Ik Vertrek-deelnemers Simoon en Arrie
09:34Video: Dit kan je allemaal verwachten in het nieuwe programma I’ve Got the Music in Me
06:47Vanavond op TV: Klinkt als een sekte, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, Apollo 13
17:38Geen nieuw seizoen voor St. Willebrord: Het Mirakel van Brabant
16:06Makers van Klem komen met serie De Prijs: met Teun Luijkx, Emma Josten en Georgina Verbaan