TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de vrijdaguitzending van RTL Boulevard verscheen Marc voor het eerst in ruim anderhalve maand voor de camera van het showbizzprogramma.
Naast een praatje over de relletjes rond het Spaanse koningshuis, kon Marc er ook niet omheen een update te geven over zijn gezondheid. Hij gaf aan echt heel erg ziek te zijn geweest, maar verwees geruchten dat het ging om corona of een buikwandcorrectie naar het rijk der fabeltjes. Van der Linden blijkt te kampen met een chronische nieraandoening die hem bijna fataal werd.
Van der Linden vertelde al eerder dat hij met hoge koortsen is opgenomen en dat hij weinig van de eerste tijd in het ziekenhuis heeft meegekregen. Inmiddels is hij thuis en gaat zijn herstel wonderwel voorspoedig. Wel zijn hij en zijn familie behoorlijk geschrokken.
De Hanslers: Monique huilt tranen met tuiten, 'Doe normaal!'
11:11Wanneer is Woeste Grond weer terug op tv?
10:53Tunnelvisie met Thomas: 'Merel staat wel erg vaak op goede Mol-posities'
10:00Jolijn Henneman blikt terug op haar eerste maanden als Shanti in GTST: 'Begin was erg onwerkelijk'
09:47Bekijk de Kerstreclames van 2025: van HEMA tot Albert Heijn