TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentatie is al twee seizoenen in handen van Marlijn Weerdenburg en Rop Verheijen en het duo gaat door. De live-nabeschouwing op NPO3 werd zaterdag door 1.247.000 kijkers gezien.
Net als afgelopen seizoen komt de napraatshow vanuit Vondel CS in Amsterdam. Marlijn en Rop ontvangen in de studio oud-deelnemers om er lustig op los te speculeren. Marlijn neemt de interviews voor haar rekening, terwijl Rop de tweets en appstatistieken doorneemt.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'